Zpět

Komunální služby

Já také nechci...

zákaz ...

„Já také nechci...

  • psí výkaly na ulicích
  • šlápnout do nevábné hromádky
  • mít umazané dítě při vstupu na trávník
  • prožívat stud při návštěvě přátel ze zahraničí
  • uklízet po bezohledných majitelích psů"

... pokud toto můžete říci a chcete osobně přispět k řešení této problematiky v Tišnově, jste srdečně zváni na společné setkání dne 20. června v 17:30 v sále Městského kulturního střediska Mlýnská 152, Tišnov.

zobrazit vše

UZAVÍRKA NÁMĚSTÍ MÍRU

Upozorňujeme všechny řidiče a obyvatele Tišnova , že v souvislosti s pořádáním akce „Den s hasiči“ bude dne 2.6. 2012 (sobota) od 8:00 hod. do 14:00 hod. uzavřeno náměstí Míru v Tišnově.

Objízdná trasa povede ulicemi Brněnská, Dvořákova a Riegrova.

 

Uvedená uzavírka bude řádně označena přechodným dopravním značením. Děkujeme všem za pochopení a omlouváme se za případné vzniklé komplikace.

Plakát k akci  „Den s hasiči“ naleznete v příloze. zobrazit vše

INFORMACE O UZAVÍRKÁCH

Upozorňujeme všechny řidiče a obyvatele Tišnova, že v souvislosti s konáním Mezinárodní expozice minerálů budou v Tišnově od 3.5.2012 15:00 hod. do 6.5.2012 18:00 hod. uzavřeny místní komunikace - ulice Na Hrádku, Parolkova a spodní část ulice Drbalova. Na těchto komunikacích bude zřízeno parkoviště pro účastníky Mezinárodní expozice minerálů.

Uvedená uzavírka bude řádně označena přechodným dopravním značením. Děkujeme všem za pochopení a omlouváme se za případné vzniklé komplikace.

zobrazit vše

Den Země

trhy-2.jpg

V sobotu 21.4.2012 si Vás dovolujeme pozvat na akci pořádanou u příležitosti Dne Země, která se bude konat v dopoledních hodinách na nám. Míru v Tišnově. Program zaměřený především na třídění odpadu naleznete v příloze.

V tento den budou rovněž zahájeny pravidelné sobotní Tišnovské trhy.

zobrazit vše

Nalezený pes

Fotografie psa Dne 16.4.2012 byl v dopoledních hodinách v Tišnově na ulici Dobrovského nalezen pes. Žádáme Vás o pomoc při hledání majitele.
S případnými informacemi se obraťte na Odbor správy majetku a investic MěÚ Tišnov nebo na tel. 549 439 851, 608 272 787. zobrazit vše

Změna termínů svozu odpadu

Odpady Od 1.4.2012 se změnou svozové společnosti dojde ke změně termínů svozu odpadů v některých částech Tišnova a místních částech (Hájek, Hajánky, Jamné, Pejškov). Svoz odpadů bude zajišťovat společnost KTS Ekologie s.r.o., jejíž spoluvlastníkem je i Město Tišnov. Podrobné informace v článku.

zobrazit vše
Celkem položek: 76