Zpět

Aktuality cestovní ruch

Tišnov se přiblížil schválení rozpočtu

rozpocet

Tišnov, 16.1.2014 – Do pozdních večerních hodin se protáhlo včerejší pracovní jednání zastupitelů k návrhu rozpočtu města na rok 2014. Ten se nepodařilo koncem minulého roku tišnovskému vedení prosadit. Po středečním jednání je však velká naděje, že bude rozpočet brzy schválen.

zobrazit vše

Tišnov na veletrhu REGIONTOUR 2014

plakát

Město Tišnov se bude ve dnech 16.-19.1.2014 prezentovat na mezinárodním veletrhu turistických možností v regionech REGIONTOUR 2014, který se koná na brněnském výstavišti.

zobrazit vše

Tišnov opraví za evropské peníze autobusové nádraží

vizualizace1

V prosinci loňského roku schválil Výbor Regionální rady Jihovýchod dotaci na modernizaci dopravního terminálu a výstavbu parkoviště Park&Ride v Tišnově. Přesto, že byl tento projekt od začátku v tzv. nejisté části alokace, můžeme se nyní v Tišnově radovat. Díky úsporám v probíhajících projektech bylo v prvních dnech nového roku rozhodnuto o zařazení tohoto městského projektu do jisté části alokace. Bude tak plně z evropských fondů podpořen.

zobrazit vše

Kniha o Tišnově je stále v prodeji!

titulka-nahled-maly.jpg

V polovině prosince jsme v Tišnově představili vůbec první ucelenou publikaci o městě nazvanou Tišnov, příroda – dějiny – památky – lidé. Kniha před Vánocemi sklidila velký úspěch a jen při samotném křtu se prodalo několik stovek výtisků. Jelikož vyšla ve dvoutisícovém nákladu, stále je možné si knihu zakoupit za příznivou cenu 499 korun.

zobrazit vše

Vánoční příběh v živých obrazech

plakátek

I v letošním roce jsme pro vás připravili nejznámější lidský příběh dějin v živých obrazech - v pátek 27.12. od 17.00 hodin na náměstí Míru. Svařené víno bude opět připraveno.

zobrazit vše

PF 2014

pf 2014

Město Tišnov přeje všem spokojené vánoční svátky a mnoho štěstí, zdraví a úspěchů do nového roku 2014.

zobrazit vše

Příběh města Tišnova

projekce

Srdečně Vás zveme k prožití magického předvánočního večera v neděli 15.12.2013. Jako završení letošních oslav 780 let od první písemné zmínky o Tišnově se v 17 hodin na náměstí Míru koná unikátní světelná projekce Příběh města Tišnova, při níž budou promítány na budovu radnice události z dějin našeho města. Těšit se můžete např. na oživlá sgrafita z radniční fasády a jiné zajímavé efekty. Další částí programu bude křest dlouho očekávané knihy o Tišnově. Tuto krásnou sedmisetstránkovou publikaci si budete moci koupit přímo na tišnovské radnici za 499 Kč a nechat si ji při autogramiádě podepsat jejími autory. Také si budete moci prohlédnout reprezentativní prostory naší radnice v neobvyklém večerním čase. Na náměstí bude zajištěno občerstvení. Akce je vhodná pro rodiče s dětmi. Těšíme se na Vás.

zobrazit vše

Adventní trhová slavnost a rozsvícení vánočního stromu

advent 2013
Už tento týden bude první adventní neděle. Přijďte 1. prosince odpoledne na náměstí Míru, kde se buda konat od 14.00 hodin adventní trhová slavnost. Zatančí a zazpívají děti z tišnovských škol, nalévat se bude svařák, grog i čaj a v 16.30 hodin slavnost završíme rozsvícením vánočního stromu.
zobrazit vše

Poznejme se navzájem v Tišnově

MAS
Místní akční skupina Brána Vysočiny pořádá v sobotu 16.11.2013 od 14.00 hodin v sále MěKS Tišnov veřejné setkání Poznejme se navzájem v Tišnově. Cílem setkání je především informovat veřejnost o vzniku a poslání místního partnerství a také sběr a diskuse námětů na rozvoj území. Program setkání najdete v příspěvku.
zobrazit vše

Předávání čestných občanství a cen města

Město Tišnov 28. října 2013 při příležitosti oslav 780. výročí první písemné zmínky o městě udělí čestná občanství a ceny města Tišnova deseti významným osobnostem, které přispěly nebo přispívají k dobrému jménu města.

zobrazit vše
Celkem položek: 64